Analiza Pierwiastkowa Włosa

Analiza pierwiastkowa włosów EHA to pewny i skuteczny sposób diagnozy Twojego stanu zdrowia oraz Twojej rodziny. Określenie poziomu 28 pierwiastków w organizmie oraz ich wzajemnych powiązań pomaga w wykryciu wielu problemów zdrowotnych i tendencji do zachorowań. Analiza pierwiastkowa włosa poinformuje nas o stężeniu zarówno minerałów odżywczych, jak i toksycznych.

kobieta

Wynik analizy pierwiastkowej włosa poinformuje Cię nie tylko o stężeniach pierwiastków odżywczych i toksycznych w Twoim organizmie, ale także o ich wzajemnych proporcjach. Wynik analizy pierwiastkowej włosa pozwala ocenić poziom zachwiania równowagi, który w konsekwencji może doprowadzić do wielu groźnych chorób.

Pierwiastkowe badanie włosów daje najbardziej miarodajny wynik na zawartość minerałów w organizmie, ponieważ wynik tego badania określa zaburzenia równowagi organizmu oraz przemian pierwiastków i ich wzajemnych powiązań dużo bardziej rzetelnie niż badanie krwi czy moczu.

Profesjonalna analiza pierwiastkowa we Wrocławiu

Określenie zawartości pierwiastków za pomocą badania krwi nie oddaje ich ilości w całym organizmie. We krwi działają bowiem mechanizmy, które wyrównują ilość pierwiastków w surowicy kosztem ich rezerw w tkankach. Oznacza to, że mimo pozornie prawidłowego stężenia pierwiastków we krwi, ich zawartość w organizmie może być niedostateczna. Inaczej jest z badaniem analizy pierwiastkowej włosa, które przedstawia faktyczny stan ilościowy pierwiastków w organizmie, dając najbardziej miarodajny obraz ich nadmiarów i niedoborów. Taki właśnie zabieg wykonujemy w naszym gabinecie we Wrocławiu, gdzie oczywiście zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Analiza pierwiastkowa włosa to tylko jedna z naszych propozycji, które pozwolą Ci zadbać o Twoje zdrowie.

Pamiętaj, że wynik analizy pierwiastkowej włosa pozwali Ci ocenić poziom zachwiania równowagi w Twoim organizmie, który w konsekwencji może doprowadzić do wielu groźnych chorób.

Jak to się robi:zestaw EHA

  • Zakup zestaw EHA.
  • Szczegółowo wypełnij ankietę, którą otrzymasz w zestawie EHA.
  • Pobierz próbę włosów i włóż ją do załączonego małej koperty.
  • Pobraną próbę wraz z wypełnioną ankietą wyślij do laboratorium, korzystając z załączonej koperty zwrotnej.
  • Na wskazany w ankiecie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie dotarcia próbki włosów.
  • Czas oczekiwania na wynik wynosi od 3 do 4 tygodni. Po tym czasie, na wskazany w ankiecie numer telefonu komórkowego i adres e-mail otrzymasz kod do odbioru wyniku on-line. Jeżeli zamówiłeś wersję drukowaną, wynik EHA otrzymasz również w wersji papierowej, na podany w ankiecie adres korespondencyjny.
  • umów się ze mną na konsultację wyników

Koszt: 330 zł

Inwestujesz w:

  1. pierwiastkową analizę w profesjonalnym laboratorium wraz z opisem wyników
  2. konsultację wyników z indywidualnymi zaleceniami dla Ciebie

certyfikat