Dietoterapia

Jeśli wiesz, że żywienie ma znaczenie, chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie wiesz od czego zacząć i co jest dla Ciebie najlepsze, to przeczytaj dalej.
Zobacz jakich pozytywnych zmian w swoim organizmie możesz oczekiwać podczas pracy ze mną …

Analiza pierwiastkowa włosa

Analiza pierwiastkowa włosów EHA to pewny i skuteczny sposób diagnozy Twojego stanu zdrowia oraz Twojej rodziny. Określenie poziomu 28 pierwiastków w organizmie oraz ich wzajemnych powiązań pomaga w wykryciu wielu problemów zdrowotnych oraz tendencji do zachorowań. Analiza pierwiastkowa włosa poinformuje nas o stężeniu zarówno minerałów odżywczych, jak i toksycznych.

Masaż kręgosłupa metodą Breuss’a

Delikatna i energetyzująca metoda terapii, działa rozluźniająco i relaksująco na okolicę kręgosłupa, a poprzez to na całe ciało.
Pomaga w bezbolesnym ustawianiu przesuniętych kręgów piersiowych i lędźwiowych.

Oferta gabinetu

Masaż bańką chińską leczniczy i antycelulitowy

Masaż pobudza krążenie krwi, limfy i płynów ustrojowych co prowadzi do oczyszczania organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Pomaga przy bólach i stanach zapalnych mięśni. Wspomaga leczenie bólu karku i szyi, zapalenia stanu barkowego oraz napięciowego bólu głowy. Już kilkuminutowy masaż bańką daje efekt lepszego ukrwienia i rozluźnienia mięśni niż 2-3 razy dłuższy masaż klasyczny.

Świecowanie i konchowanie uszu

Podczas spalania świecy lub konchy wytwarza się podciśnienie na skutek tzw. efektu komina, co prowadzi do regulacji ciśnienia w kanale usznym i zatokach. Wprowadzane w ten sposób do kanału usznego olejki eteryczne wzmacniają regeneracyjne działanie świecowania.

Bańki lekarskie

Zabieg ten stosuje się profilaktycznie – w celu wzmocnienia odporności lub na początku infekcji – często już jedno postawienie baniek przyczynia się do wycofania stanu chorobowego.