Opinie/dyplomy


Ważniejsze od dyplomów są dla mnie opinie moich Pacjentów. Cudownie jest pomagać i otrzymywać informację, że współpraca przyniosła oczekiwane rezultaty 🙂 Bo do sukcesu potrzeba nie tylko mojej pracy ale przede wszystkim pracy Pacjenta kiedy wyjdzie z gabinetu.

Poniżej najpiękniejsze opinie, którymi się z Wami dzielę:

Gorąco polecam! Od kiedy stosuję dietę skomponowaną dla mnie przez mgr Gorczycką, uwzględniającą również moje ulubione przyzwyczajenia i znajdującą na nie sposób (nie chcę zrezygnować z kawy, choć powinnam jej unikać) czuję się o wiele lepiej. Dodatkowo zrzuciłam kilka kilogramów. To, co podoba mi się najbardziej, to fakt, że zalecenia są indywidualne, dla każdego pacjenta, zgodnie z potrzebami organizmu. Dodatkowo nie ma trudnych, wymyślnych przepisów, które trudno przygotować, lub zajmują bardzo dużo czasu. Stosowanie diety jest zwyczajnie możliwe i nie wymaga wywracania życia do góry nogami. Sama wizyta mega profesjonalna i w bardzo przyjemnej atmosferze 🙂

Małgorzata

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Jestem pod wrażeniem indywidualnego podejścia i sposobu prowadzenia spotkania. Pani Agnieszka zrobiła kompletny wywiad ze mną, dostałam zalecenia dietetyczne. Moje zalecenia bazowały na grupach produktów, nie konkretnych przepisach, co bardzo mi pasuje, ale dostałam też do przyrządzenia mieszankę ziołową. Niektóre rzeczy były dla mnie nowe, ale ciekawe. Jak ze wszystkimi zaleceniami trzeba się do nich stosować aby przyniosły rezultat. Ziółka zaczęłam stosować, więc za jakiś czas będę mogła powiedzieć o wynikach.

Jolanta

Bardzo polecam masaż bańką chińską w wykonaniu Agnieszki. W przeszłości miałam masaż bańką chińską ale nie było to miłe doświadczenie. Bardzo byłam posiniaczona i bolało mnie. Tym razem było inaczej. Agnieszka Gorczycka przywiązuje ogromną uwagę do komfortu masowanej osoby. Wykonuje go stopniowo, ostrożnie, z uwagą. Masaż był przyjemny i zrelaksował mnie. A najważniejsze, że pozbawił przykrego bólu w nodze, a problem z rwą kulszową po kilku zabiegach znikł na zawsze! Poza tym, Agnieszka jest przemiłą osobą i spotkania z nią to wielka przyjemność! POLECAM!

Dorota

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu, które Agnieszka współprowadziła. Dziękuję za przekazaną wiedzę za podzielenie się mnóstwem ciekawych informacji za stworzenie fantastycznej atmosfery. Polecam bardzo! Również tym, którzy mało interesują się zdrowym odżywianiem na pewno zmienią zdanie – jestem o tym przekonana.

Beata

 

Ukończone szkolenia i kursy:

Podążając za moją pasją, od kilku lat pogłębiam swoją wiedzę z zakresu:

  • Metod utrzymania zdrowia wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
  • Dietetyka (nowoczesna, zachodnia, poparta najnowszymi badaniami)
  • Ziołolecznictwo

Poniżej moje najważniejsze dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia:

Rok 2018:

* dyplom uprawniający do wykonywania zawodu Naturopata (nie mylić z psychopatą 😉 )

* Uzdrawianie metodą świecowania i konchowania uszu

* Terapie bańkami (lekarskie, chińskie ogniowe i bezogniowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2017:

*kurs akupresury

Rok 2016:

* dyplom uprawniający do wykonywania zawodu Dietetyk, stopień zaawansowany, ukończony egzaminem z wynikiem celującym

*warsztaty „Diety wegetariańskie w praktyce”

aga-11

 

 

 

Rok 2014/2015:

*profesjonalny trzystopniowy kurs Ziołolecznictwa

*Diagnoza z Twarzy wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

*8 miesięczny kurs Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

aga-13aga-12aga-10